Lekce jógy

Většina mých lekcí Ashtanga Vinyasa jógy probíhá v Praze. Nabízím jak veřejné lekce v několika pražských studiích, tak soukromé lekce pro jednotlivce či malé skupinky, případně i lekce pro firmy (ať už pro kanceláře, nebo pro hotely).

Obecně jsou moje lekce založeny na zkrácené první sérii Ashtanga jógy. Tento tradiční styl jógy je dynamický a silový, zároveň při ní dochází k protažení svalstva celého těla a rozproudění životní energie. Cvičení je plynulé, sestává ze cviků ve stoje, vsedě i vleže. Samozřejmostí je závěrečná relaxace, během níž se Vaše tělo zbaví stresu a negativních emocí.

Lekce přizpůsobuji dle pokročilosti studentů a jejich aktuálního zdravotního stavu. Jednotlivé pozice lze provádět hned v několika variantách dle fyzických možností každého studenta.

Nabízím lekce jak v českém, tak v anglickém jazyce.

Veřejné lekce

V současné době jsem kvůli nedostatku času omezila veřejné lekce pouze na 2 lekce týdně, a to:

  • úterý od 7:00 do 8:00 v Yoga Blue Art
  • úterý od 17:30 do 18:30 v Yoga Blue Art

Mimo to organizuji nepravidelné lekce jógy s Vegan Sport Clubem, letní lekce pod širým nebem (napříklat v rámci Roxy jógy se skvělou Andy z FitFab blogu) a taktéž příležitostně zaskakuji v několika studiích v centru Prahy (nejčastěji R5 či Yoga Blue Art).

Sledujte můj instagram a facebookovou stránku pro více informací o nadcházejících lekcích/workshopech.

Soukromé lekce

Pokud s jógou teprve začínáte a chcete, aby se lektor věnoval pouze vám, abyste se jednotlivé pozice naučili správně, případně pokud jógu již praktikujete, ale uvízli jste na mrtvém bodě a potřebujete se posunout dál, je soukromá lekce právě pro vás.

Výhodou soukromých lekcí je, že se vám lektor věnuje na 100% a může jógovou sestavu připravit dle vašich potřeb (tj. zaměřit se na nedostatky, zdravotní omezení atd.).

Lekce probíhají buď přímo u vás doma, nebo v jógovém studiu. Cena za soukromé lekce se různí dle četnosti lekcí a vašich dalších požadavků.

Pro objednání a informace o lekcích pište na: terezkayoga@gmail.com, budu se na Vás těšit!

Office jóga

V současnosti je jóga jeden z nejvíce oblíbených zaměstnaneckých benefitů. A to je dobře. Jako člověk v kanceláři pracující moc dobře vím, jaký skvělý efekt může jóga přinést v případě sedavého zaměstnání.

Během těchto lekcí se zaměřuji na posílení ochablého svalstva způsobeného celodenním sezením na židli, na protažení zkrácených svalů a taktéž na celkové uvolnění od stresu.

Pro objednání a informace o lekcích pište na: terezkayoga@gmail.com, budu se na Vás těšit!

Jóga pro Vaše klienty

Vlastníte hotel/penzion/wellness centrum? Přemýšlíte, že byste vašim klientům nabídli lekce jógy? Jóga je ideálním doplňkem jakéhokoliv wellness balíčku.

V případě zájmu o spolupráci mne kontaktujte na: terezkayoga@gmail.com, budu se na Vás těšit!

Více o mně se dozvíte zde.

Ráda Vás uvidím na jedné z mých lekcí!

Namasté.